Ansatte

Jan Atle Dragseth

Jan Atle Dragseth

Nordic Retail Director & Board Member

Mobil: 900 77 699

Direkte: 22 12 86 52

E-mail: jan.dragseth@multibev.no

Tormod Wahl

Tormod Wahl

Managing Director

Mobil: 99 11 21 06

E-mail: tormod.wahl@multibev.no

Mona Stephansen

Mona Stephansen

Sales- and Marketing Director

Mobil: 93 22 51 89

E-mail: mona@multibev.no

Mats Johansen

Mats Johansen

Senior Key Account Manager

Mobil: 91 70 51 91

E-mail: mats@multibev.no

Heidi Hiorth Wollmann

Heidi Hiorth Wollmann

Brand Manager / KAM

Mobil: 90 08 83 50

E-mail: heidi@multibev.no

Elisabeth Barbosa Vig

Elisabeth Barbosa Vig

Brand Manager

Mobil: 95 04 28 48

Direkte: 22 12 86 55

E-mail: elisabeth@multibev.no

Alan Hajo

Alan Hajo

Brand Manager

Mobil: 90 64 03 05

E-mail: alan@multibev.no

Henrik Thorud Jacobsen

Henrik Thorud Jacobsen

Brand Manager

Mobil: 91 18 18 48

E-mail: henrik@multibev.no

Carl-Erik Sund

Carl-Erik Sund

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Hordaland og omegn

Mobil: 92 84 63 30

E-mail: carl-erik@multibev.no

Bjørnar Lund

Bjørnar Lund

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Rogaland og omegn

Mobil: 46 44 66 53

E-mail: bjornar@multibev.no

Magnus Andersen Bry

Magnus Andersen Bry

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Oslo, Buskerud

Mobil: 94 87 70 82

E-mail: magnus@multibev.no

Jon-Espen Kindlien

Jon-Espen Kindlien

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Oslo, Hedmark, Oppland

Mobil: 90 25 47 24

E-mail: jon-espen@multibev.no

Anders Roland

Anders Roland

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Agder

Mobil: 95 22 13 21

E-mail: anders@multibev.no

Kjell-Arne Østlyng

Kjell-Arne Østlyng

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Trøndelag

Mobil: 97 17 92 94

E-mail: kjell.arne@multibev.no

Adrian Håbet

Adrian Håbet

Area Sales Manager - i permisjon 10.12 - 31.07, ta kontakt med Mona på tlf. 93 22 51 89

Ansvarsområde: Møre- og Romsdal, Sogn & Fjordane, Nord-Norge

Mobil: 48 08 60 53

E-mail: adrian@multibev.no

Stein-Erik Treverket

Stein-Erik Treverket

Salgsdirektør Solera Uteliv

Mobil: 48 01 08 21

E-mail: stein.erik@solera.no

Kristian Esko Haraldsen

Kristian Esko Haraldsen

Field sales manager - Bar og nattklubb

Mobil: 92 02 43 72

E-mail: kristian.esko@solera.no

Ole Steinsholt

Ole Steinsholt

Field sales manager - Hotell og restaurant

Mobil: 97 69 16 2

E-mail: ole@solera.no

Kim Erik Narvestad Alfredsen

Kim Erik Narvestad Alfredsen

Serviceteknikker fatøl

Mobil: 91 68 20 06

E-mail: kim.erik@solera.no

Åse Irene Lund

Åse Irene Lund

Accountant

Mobil: 45 94 04 07

E-mail: aase@cuveco.com

Marit Johansen

Marit Johansen

Innkjøper

Mobil: 97 70 23 80

E-mail: marit@cuveco.no

Paul Broome

Paul Broome

Manager IT/Business Controlling

Mobil: 95 88 66 18

E-mail: paul@cuveco.com

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.