Ansatte

Elisabeth Barbosa Vig

Elisabeth Barbosa Vig

Senior Brand Manager

Mobil: 95 04 28 48

E-mail: elisabeth@multibev.no

Heidi Hiorth Wollmann

Heidi Hiorth Wollmann

Senior Brand Manager

Mobil: 90 08 83 50

E-mail: heidi@multibev.no

Henrik Thorud Jacobsen

Henrik Thorud Jacobsen

Senior Brand Manager

Mobil: 91 18 18 48

E-mail: henrik@multibev.no

Wencke Enge

Wencke Enge

Brand Manager

Mobil: 90080577

E-mail: wencke@multibev.no

Simon Pizzoni

Simon Pizzoni

Head of KAM On trade

Mobil: 90800983

E-mail: simon@solera.no

Carl-Erik Sund

Carl-Erik Sund

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Vestland

Mobil: 92 84 63 30

E-mail: carl-erik@multibev.no

Bjørnar Lund

Bjørnar Lund

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Rogaland og omegn

Mobil: 46 44 66 53

E-mail: bjornar@multibev.no

Magnus Andersen Bry

Magnus Andersen Bry

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Oslo, Viken sør

Mobil: 94 87 70 82

E-mail: magnus@multibev.no

Jon-Espen Kindlien

Jon-Espen Kindlien

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Oslo, Viken nord, Innlandet

Mobil: 90 25 47 24

E-mail: jon-espen@multibev.no

Anders Roland

Anders Roland

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Agder

Mobil: 95 22 13 21

E-mail: anders@multibev.no

Kjell-Arne Østlyng

Kjell-Arne Østlyng

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Midt-Norge, Finnmark

Mobil: 97 17 92 94

E-mail: kjell.arne@multibev.no

Mathias Johnsen

Mathias Johnsen

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Viken, Telemark

Mobil: 93 43 73 49

E-mail: mathias@multibev.no

Oddvar Kviseth

Oddvar Kviseth

Area Sales Manager Dagligvare

Ansvarsområde: Midt- og Nord

Mobil: 97 53 28 78

E-mail: oddvar@multibev.no

Møre- og Romsdal, Sogn & Fjordane

Møre- og Romsdal, Sogn & Fjordane

Kontakt Stian Vatne i Oskar Sylte på tlf. 928 12 005

Stein-Erik Treverket

Stein-Erik Treverket

Leder On Trade

Mobil: 48 01 08 21

E-mail: stein.erik@solera.no

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.