Ansatte

Jan Atle Dragseth

Jan Atle Dragseth

Nordic Retail Director & Board Member

Mobil: 900 77 699

Direkte: 22 12 86 52

E-mail: jan.dragseth@multibev.no

Tormod Wahl

Tormod Wahl

Managing Director

Mobil: 991 12 106

E-mail: tormod.wahl@multibev.no

Mona Stephansen

Mona Stephansen

Marketing Manager

Mobil: 932 25 189

E-mail: mona@multibev.no

Ronny Povlsen

Ronny Povlsen

Salgssjef Dagligvare

Mobil: +47 91 66 62 64

E-mail: ronny.povlsen@multibev.no

Mats Johansen

Mats Johansen

Key Account Manager

Mobil: 91 70 51 91

E-mail: mats@multibev.no

Heidi Hiorth Wollmann

Heidi Hiorth Wollmann

Brand Manager

Mobil: 900 88 350

E-mail: heidi@multibev.no

Elisabeth Barbosa Vig

Elisabeth Barbosa Vig

Brand Manager

Mobil: 950 42 848

Direkte: 22 12 86 55

E-mail: elisabeth@multibev.no

Alan Hajo

Alan Hajo

Brand Manager

Mobil: 90 64 03 05

E-mail: alan@multibev.no

Kathrine Riisøen Løvaas

Kathrine Riisøen Løvaas

Brand Manager (maternity leave)

Mobil: 917 06 268

Direkte: 22 12 86 54

E-mail: kathrine@multibev.no

Adrian Håbet

Adrian Håbet

Area Sales Manager

Ansvarsområde: Møre- og Romsdal, Sogn & Fjordane, Nord-Norge

Mobil: 48086053

E-mail: adrian@multibev.no

Carl-Erik Sund

Carl-Erik Sund

Area Sales Manager

Mobil: 928 46 330

E-mail: carl-erik@multibev.no

Glenn Castillo

Glenn Castillo

Area Sales Manager

Mobil: 910 07 934

E-mail: glenn@multibev.no

Magnus Andersen Bry

Magnus Andersen Bry

Area Sales Manager

Mobil: 948 77 082

E-mail: magnus@multibev.no

Jon-Espen Kindlien

Jon-Espen Kindlien

Area Sales Manager

Mobil: 902 54 724

E-mail: jon-espen@multibev.no

Anders Roland

Anders Roland

Area Sales Manager

Mobil: 95221321

E-mail: anders@multibev.no

Kjell-Arne Østlyng

Kjell-Arne Østlyng

Area Sales Manager

Mobil: 97179294

E-mail: kjell.arne@multibev.no

Stein-Erik Treverket

Stein-Erik Treverket

Salgsdirektør Solera Uteliv

Mobil: 480 10 821

E-mail: stein.erik@solera.no

Kim Erik Narvestad Alfredsen

Kim Erik Narvestad Alfredsen

Serviceteknikker fatøl

Mobil: 91 68 20 06

E-mail: kim.erik@solera.no

Åse Irene Lund

Åse Irene Lund

Accountant

Direkte: 24 11 23 62

E-mail: aase@cuveco.com

Marit Johansen

Marit Johansen

Innkjøper

Mobil: 97702380

E-mail: marit@cuveco.no

Paul Broome

Paul Broome

Manager IT/Business Controlling

Mobil: 95 88 66 18

Direkte: 24 11 23 76

E-mail: paul@cuveco.com

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.